APIE KURSĄ

Web programuotojo kompetencijos reikalingos norint projektuoti, kurti ir administruoti internetinius tinklalapius IT įmonėse. Augant šios srities specialistų poreikiui siūlome metinės web programavimo studijas, kurios išugdys ir papildys rinką kvalifikuotais bei stipria motyvacija pasižyminčiais programuotojais, gebančiais dirbti įmonėse, kurios specializuojasi internetinių tinklalapių ir jiems skirtų taikomųjų programėlių kūrime.

KO IŠMOKSI?

  • HTML, CSS, JavaScript ir jQuery, PHP, MySQL ir t.t. pagrindų
  • Projektuoti, programuoti, kurti ir administruoti internetinius tinklalapius bei sistemas, pasitelkti įvairias menines ir technines priemones vizualinio turinio perteikimui
  • Testuoti bei talpinti taikomąsias žiniatinklio programas, taikyti pažangiausius metodus jas kuriant
  • Taikyti programinės įrangos kūrimui naudojamus principus ir metodus: projektavimo šablonai, karkasų kūrimas
  • PHP/JS programavimo karkasų naudojimo
  • Pilnas Front End ir Back End technologijų paketas

Java yra viena iš populiariausių programavimo kalbų. Ši kalba suteikia galimybę kurti plataus spektro sudėtingas verslo sistemas. Programas galima kurti tiek įvairioms operacinėms sistemos, tiek prietaisams, todėl kalbos mokymasis reikalauja daugiau analitinio ir loginio mąstymo įgūdžių. Ši kalba itin populiari ir dėl Android operacinei sistemai kuriamų mobiliųjų aplikacijų.

Java verta studijuoti pirmiausia dėl to, kad tai viena populiariausių programavimo kalbų stambiajame versle. Nežiūrint į tai, kad kalba yra sudėtinga, Java kalbos sintaksė yra labai aiški ir tvarkinga, todėl ji yra patogi norint išmokti objektinių, griežto tipizavimo programavimo kalbų principųPHP programavimo kalba yra sukurta didžioji dalis internetinių tinklapių ir sistemų, ji yra gana lengvai ir greitai išmokstama. Šia kalba programuotojai gali atlikti daugelį įvairių įmonių reikalaujamų darbų, tad šių specialistų paklausa nemažėja – tiek samdomų darbuotojų, tiek freelancer’ių.

PHP programavimo pagrindų kursai skirti tiems, kurie nori per trumpą laiką išmokti programavimo esmės. Kursų metu išmoksi naudoti PHP programavimo kalbą ir duomenų bazes tinklapių, bei informacinių sistemų kūrimui, taip pat įvaldysi Wordpress turinio valdymo sistemą.C# yra viena populiariausių programavimo kalbų tik Lietuvoje, tiek už jos ribų. Bene trečdalis visų įmonių, kuriančių programinę įrangą dirbą su šia technologija.
Šiuo metu rinkoje jaučiamas itin didelis programuotojų skaičius dirbantis šioje technologinėje aplinkoje.

Objektinio programavimo kalbos šiuo metu yra vienos populiariausių programavimo kalbų, tačiau jų mokymasis reikalauja daugiau analitinio ir loginio mąstymo įgūdžių. Tad labai svarbu įgyti tvirtus objektinio programavimo pagrindus, kurie leis toliau gilintis į Back End programavimo sritį (pvz., Java arba PHP programavimo kalbas).

Įgijus tvirtus objektinio programavimo pagrindus galima toliau gilintis į Back End (pvz., Java ir PHP) sritį. Java programavimo kalba yra viena populiariausių programavimo kalbų stambiajame versle, o PHP programavimo kalba naudojama didelei daliai interneto projektų kurti.